• הרדיו שוב זוכה
  חודשיים אחרי הזכייה בפרס יד ושם בתכניות בנושא השואה, קטפה תחנת הרדיו החינוכי הראשון במדינה, אשל הנשיא, פרס נוסף - בתחרות משרד החינוך ושר החינוך של תוכניות רדיו על שמות של רחובות ברחבי הארץ.
  רדיו 106FM
  14.9.2011

  251

  לפני מספר חודשים הגו במשרד החינוך רעיון לעשות תחרות בקרב אמצעי התקשורת השונים בבתי הספר (סרטי וידאו, עיתונות ורדיו), זאת במטרה להעשיר את ידע התלמידים בשמות האישיים עליהם נקראים שמות הרחובות.

  249
  בטקס שנערך ביום ראשון השבוע בסינמטק תל אביב, הוכתרה תחנת הרדיו אשל הנשיא כזוכה במקום הראשון. מנהל התחנה, עופר כהן: "שלחנו ארבע תוכניות רדיו בהן הרבה כתבות על שמות של רחובות, חלקם מוכרים יותר וחלקם פחות. מטרת התחרות אכן הושגה והשדרנים הצעירים השכילו בנושא. אין ספק שזה כיף גדול וכבוד לנו לפתוח את שנת השידורים השמונה עשרה שלנו כשבאמתחתנו פרס נוסף".


  מעין פינגולד, שדרנית בתחנה: "שמחנו מאוד על זכייתנו במקום הראשון בארץ בתחרות חשובה. אני חייבת לומר שגילינו עניין וסקרנות כשעשינו את התכניות הללו. אמרו לנו שישנה כוונה להמשיך בתחרות זו גם בשנים הבאות ולהפוך אותה למסורת. לטעמי יהיה נכון לעשות זאת"248 .
  יצוין כי השבוע נערך טקס השקת לוח השידורים של רדיו אשל הנשיא לשנת 2011/12, בו תוכלו למצוא תכניות מגוונות ומעניינות בתחומים השונים (תדר 106 אפ.אם).


  האזינו לתוכניות הזוכות: