• בפנימייה לא נחים לרגע
    סיקור מיטב האירועים שהתקיימו לאחרונה בפנימייה
    צוות האתר
    6.11.2012

     

    מסכת חגי תשרי - כמידי שנה, חניכי שכבה ז' החדשים בפנימייה, העלו מסכת בנושא חגי תשרי.

    המסכת שילבה סרטון שהכינו החניכים, שירים, ריקודים וקטעי קריאה.

    המסכת סימלה את תחילת דרכם של חניכי השכבה בפנימייה ואנחנו מאחלים להם המון בהצלחה בהמשך הדרך!

     

    יריד חוגים הסתיימו החגים והחלו החוגים בפנימייה. החוגים שכבר התחילו השנה הם:

    גיטרה- שיעורים פרטניים המועברים על-ידי   סלי ברקו . מתקיים בימי רביעי.

    הרכב מוזיקלי- מועבר על ידי סלי ברקו מתקיים בימי שני בשעה 20:00.

    אומנות- מועבר לשכבות ז-ט על-ידי מדריכה לאומנות- רויטל זלאיט. מתקיים בימי חמישי בין השעות 17:30-19:00.

    כדורסל- מועבר על-ידי ליאור קוגן, מאמן מוסמך המלמד שנה שלישית בפנימייה. מתקיים בימים שני ורביעי בין השעות 19:30-21:30

    כדורגל- מועבר על-ידי דוד קלבו. מתקיים בימים שני וחמישי בין השעות 17:00-18:00 לבנות, בין השעות 18:00-19:00 לבנים שכבה הצעירה ובין השעות 19:30-21:00 לבנים של השכבה הבוגרת.

    תיאטרון- מועבר על-ידי מורן תורג'מן, בוגרת בי"ס למשחק ומדריכת ילדים ונוער מזה עשר שנים. מתקיים בימי רביעי בין השעות 17:30-19:00.

    מסיבת יב'- תהליך בניית הצגה למסיבת  סיום. מועבר על-ידי מורן תורג'מן, בוגרת בי"ס למשחק ומדריכת ילדים ונוער מזה עשר שנים. מתקיים בימי רביעי בין השעות 19:30-21:00.

    שחמט- מועבר על-ידי יונתן חזן, מתקיים בימי שני בין השעות 19:30-21:00

    זומבה- מועבר על-ידי קארינה צ'רוצ'י , מדריכת אירובי וזומבה מוסמכת. מתקיים בימי רביעי בין השעות  17:30-19:00

    היפ הופ- מועבר על—ידי מיה ברזל. מתקיים בימים שני ורביעי בין השעות 19:30-20:30 לשכבה הצעירה ובין השעות 20:30-21:30 לשכבה הבוגרת.

    קולנוע- מועבר על-ידי קטי ריבקין. מתקיים בימי שני בין השעות 16:00-19:00

    בישול- מועבר על ידי סוני כליפא. מתקיים בימי שני וחמישי בין השעות 17:30-19:00

    חדר כושר- מועבר לשכבות י-יב על ידי עופר כהן, מאמן חדר כושר מוסמך. מתקיים בימים שני, רביעי וחמישי בין השעות 17:30-22:00, כאשר בין השעות 21:00-22:00 חדר הכושר פתוח רק לבנות.

    מצורפות תמונות מיריד החוגים שהתקיים בפנימייה. תמונות מהחוגים ייעלו בקרוב.

     

    שבת מרכזית 2- שבת אפליקציה-השבת המרכזית השנייה החלה ביריד אפליקציה. יריד שהופעל על ידי הצוות הצעיר של הפנימייה וכלל תחנות בהן העבירו למציאות משחקים שהחניכים מכירים מהפלאפונים שלהם- אינסטגרם, angry birds, temple run ועוד..

    במהלך השבת התקיימו פעולות בשכבות, דיסקו וטורניר כדורגל בו זכו שכבה ט' בשכבה הצעירה ושכבה יב' בשכבה הבוגרת. במשחק הגמר זכתה שכבה יב'.

    כמו כן, התכוננו חניכי השכבות הצעירות לתחרות החדר הכי יפה שהמנצחים בו בכל שכבה זכו בכרטיסים לסרט.

    לסיום השבת, העמוסה בפעילויות, הגיעה במוצאי שבת להקת קאברים בשם "להקת הספרנים" שסגרו את השבת בהופעה. בסיום ההופעה עלתה לבמה הבת של אורנה עינת בת ה-8 והפתיעה את כולנו בקולה היפה ובביטחון שלה.

     

    קבוצת אחריי לצבא! השנה, נפתחה בפנימייה קבוצת הכנה לצבא של עמותת אחריי. בקבוצה משתתפים בקביעות מעל 30 חניכים משכבות יא-יב בפנימייה.

    קורס ההכנה לצה"ל של אחריי משלב הכנה פיזית ומנטאלית לשירות הצבאי בצד הכשרה של מנהיגות צעירה, ומיועד לבני- נוער מגילאי 18-16. הפעילויות מועברות על ידי מדריכים מוסמכים בהכשרה מיוחדת של התנועה, בעלי עבר פיקודי בצה"ל אשר מלווים באופן אישי כל חניך וחניכה, ומהווים דמות משמעותית עבור בני הנוער.

    הקורס פועל במתכונת שנתית כאשר בכל שבוע נערכים שני מפגשים בשעות אחר הצהריים. במפגשים אלו עוסקים באימון פיסי ונעזרים בשיעורי כיתה להעברת מידע ולדיונים קבוצתיים. תוך כדי הפעילות השוטפת מתקיימות סדרות שטח, סדרת מנהיגות, ביקורים במוצבים ובסיסי צה"ל, יוזמות התנדבותיות בקהילה וכן פעילות העשרה בדמות סיורים, סדנאות, מפגש הורים-חניכים, ניווטים, ימי ספורט וערבי הווי.

    החניכים שלוקחים חלק בפרויקט ייצגו את הכפר במרוץ עזריאלי שיתקיים ב30/11 בתל אביב.

     

    מופע כוכבי הפסטיגל- שירי ביטלס 40 חניכים משכבות ז-ח ייצאו למופע מחווה ללהקת הביטלס עם כוכבי הפסטיגל.

    מצורפות תמונות מכל האירועים

     

     

     

    צפו בתמונות: