• ואלה שמות הזוכים
    קבלו את רשימת הזוכים המלאה במירוץ אשל הנשיא ה-4
    צוות האתר
    9.12.2012

    מאת: רוני מורג/ספאשל

     

    ביום ראשון שעבר התקיים מרוץ אשל הנשיא הרביעי לזכרו של דני צוק, מי שניהל את בית הספר במשך כ-30 שנה והיה דמות נערצת ואהובה על הסובבים. 

     

    שלומי גליצקי, מורה לספורט בבית הספר ומארגן המירוץ, סיפר על ההכנות ליום כזה: "זהו תהליך שבו מעל חודש ימים מכינים, מתארגנים, בונים ומתכננים: שיבוץ מורים, הכנת המרוץ, קביעת המסלול, הזמנת חולצות, גביעים ומדליות, ארגון השטח שיהיה מוכן לאירוע, ועכשיו במבט לאחור, היה לנו מירוץ מוצלח".

     

     

    במזג אוויר נפלא ואווירה שמחה, נפתח היום בכיתות, שם קיבלו כל התלמידים חולצות ובקבוקים, לאחר מכן ליד הבמה המרכזית התחיל המירוץ בטקס קצר, בו נשאו דברים בין היתר מנהל הכפר דר' עוזי תפוחי, ובתו של דני צוק, נטע, שסיפרה על התרגשות גדולה של המשפחה. 

     

    מיד אח"כ התחרו מאות תלמידי בית הספר – בנים ובנות, במקצים השונים, והזוכים קיבלו גביעים ומדליות. בין תחרויות הריצה הפעילו שדרני רדיו אשל הנשיא את התלמידים עם חידונים ומשימות. אופיר לוק מכיתה יא6 מספרת "אני ממש אוהבת את היום הזה בשנה, אני חושבת שזה ממש נחמד שכל בית הספר מתכנס יחד, קצת לצאת משגרת הלימודים וליהנות ביחד".

     

    גליצקי סיכם: "התוצאות אינן חשובות אלא ההשתתפות של כלל תלמידי ומורי בית הספר". 

     

     

    דין פיטוסי מכיתה יא6 נהנה מאוד ואמר כי הוא חושב שהמרוץ הוא מאוד יפה וחשוב לעשות אותו למען דני צוק שהיה אדם מכובד, "אבל לא צריך לחייב את כולם לרוץ, אפילו שזה למען מטרה טובה לא צריך לחייב ילדים שיש להם פחד מקהל ובושה להשתתף. אני חושב שצריך להחזיר את המרוץ העממי וכך המרוץ יהיה בחירה וכולם ייהנו מהיום הזה".

     

    בנוסף, אחת ההפתעות של יום זה היתה להקת צעירי באר שבע שהגיעו במיוחד לאשל הנשיא והנעימו לנו את זמן המרוץ במוזיקה נפלאה.

    בסוף היום חזרו תלמידי בית הספר לבתיהם עייפים אך מרוצים.

    בנוסף צריך להעריך ולשבח גם את כל הצוות החינוכי שנרתם למען המרוץ ועודד את התלמידים ביום הזה.

    וכבר אפשר לומר, מירוץ דני צוק הפך למסורת בית ספרית, באשל הנשיא.

     

     

     

    ואלה שמות כל הזוכים:

    שכבה ז' בנים: מקום ראשון ערן יעקב, מקום שני אורי שפירא, מקום שלישי רפאל גוזלן.

    שכבה ז' בנות: מקום ראשון גל קדמון, מקום שני טל שפורן, מקום שלישי נעמה היינט.

    שכבה ח' בנים: מקום ראשון רוי גוטר, מקום שני ראם דוידיאן, מקום שלישי תומר יוספי.

    שכבה ח' בנות: מקום ראשון שקד טנא, מקום שני שירן רסה, מקום שלישי בר סאגואקר.

    שכבה ט' בנים: מקום ראשון אלון רוטבלט, מקום שני גיל שץ, מקום שלישי רון פרגון.

    שכבה ט' בנות : מקום ראשון ליהי משה, מקום שני נועה אסכולאי, מקום שלישי עדן רימון.

    שכבה י' בנים: מקום ראשון עומר גבע, מקום שני ואסים חורי, מקום שלישי ניב סמפסה.

    שכבה י' בנות: מקום ראשון שקד ליטן, מקום שני שירה נעוס, מקום שלישי יעל אטדגי.

    שכבה יא' בנים: מקום ראשון אופיר גולן, מקום שני עידו כהן, מקום שלישי עודד חלמיש.

    שכבה יא' בנות: מקום ראשון רוני ביתן, מקום שני יובל סבוראי, מקום שלישי ליאת סטרול.

    שכבה יב' בנים: מקום ראשון אופיר שורר, מקום שני הוד שנחה, מקום שלישי שחף זהר.

    שכבה יב' בנות: מקום ראשון מאי קגלובסקי, מקום שני מאי כהן, מקום שלישי טל אלקובי.

     

    קישור לאלבום התמונות.

     


    לצפייה כמצגת תמונות (לדיפדוף נא לחץ/י על החץ).