• חגיגות 18 שנה לרדיו אשל הנשיא
  במסגרת חגיגות 18 שנה לתחנה חגגנו השבוע בשידור מיוחד ברשת ג' של שדרנינו ובלילה הלבן המסורתי
  רדיו 106FM
  29.1.2012

  509 לילה לבן ברדיו אשל הנשיאבסוף השבוע שעבר ציין רדיו אשל הנשיא 18 שנה להיווסדו. שדרני הרדיו החינוכי הראשון במדינה (106 אפ.אם) שידרו בצהרי חמישי שעבר שעתיים של משדר בפריסה ארצית ברשת ג', יחד עם השדרן הוותיק עופר נחשון. במהלך השידור התארח גם מנהל רשת ג', נועם גילאור, שפתח את שידורי תחנת אשל הנשיא לפני קצת פחות משני עשורים, ומבחינתו הייתה זו סגירת מעגל.

  גילאור שיבח את השדרנים הצעירים כשהוא צופה להם עתיד מזהיר בתחום התקשורת. גם נחשון הצטרף למחמאות והעלה נשכחות. "גם לי יצא לשבת מאחורי המיקרופון ברדיו אשל הנשיא, והייתה לי היום חוויה מיוחדת לשדר עם ממשיכי דרכנו שנראים ונשמעים מבטיחים מאוד".

  במהלך הביקור ב"קול ישראל" נפגשו שדרני אשל הנשיא גם עם השדרנית ומגישת הטלוויזיה הוותיקה איילה חסון, וקיבלו ממנה טיפים בעיסוק בתחום התקשורת.

   

   


  עוד באותו הערב התקיים בתחנת הרדיו של אשל הנשיא ה"לילה לבן" המסורתי – ליל שידורים מיוחד עד שעות הבוקר עם תכניות מיוחדות ומגוונות.

  שיר מאיר, אחת השדרניות בתחנה: "זו הייתה חוויה אדירה וכיף גדול. כל העיסוק הזה בתקשורת רדיו הוא דבר מיוחד מאוד עבור כולנו ופריבילגיה שלא כל נער זוכה לה".
  מנהל התחנה, עופר כהן, סיכם: "מחמם את הלב לראות את העשייה הרדיופונית של הצעירים ולקבל מחמאות על פועלם מגדולים וטובים".
   

   

  צפו בתמונות: